Skuteczne narzędzia SEO

84 wyświetleń

Przydatne narzędzia pozycjonera

W „zawodzie” pozycjonera warto wykorzystywać przeróżne narzędzia, które przyśpieszają i ułatwiają pracę. Poznaj, najbardziej przydatne programy.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to dość szeroka dziedzina. Każdy pozycjonuje swoją stronę nieco inaczej, w zależności od potrzeb. Przetestuj narzędzia zaprezentowane w poradniku, a z pewnością wybierzesz takie, które najbardziej Ci odpowiadają.

W poradniku:
1. Narzędzia do sprawdzania kluczowych informacji o stronie
2. Narzędzia do analizy słów kluczowych
3. Śledzenie ruchu na stronie
4. Dodatki Firefox
5. Dodawarki

Sprawdź, jak widzi Twoją stronę wyszukiwarka
Wyszukiwarka widzi strony w znacznie uproszczony sposób. Można powiedzieć, że widzi sam tekst i to właśnie na podstawie tekstu analizuje każdą stronę. Wykorzystaj narzędzie Spider robot, które posłuży Ci do sprawdzenia, w jaki sposób strona www jest widziana przez robota wyszukiwarek.

Sprawdź kreator stanu witryny
Jest to narzędzie udostępniane przez Google i dzięki niemu możemy dowiedzieć się podstawowych informacji na temat naszej strony. Kreator powie Ci, czy Twoja strona jest zaindeksowana w wyszukiwarce Google oraz czy Googlebot może swobodnie przemierzać Twoją witrynę.

Sprawdź słowa kluczowe
Możesz sprawdzić pozycję URL względem dowolnego szukanego przez Ciebie słowa kluczowego. Dowiesz się w ten sposób, na którym miejscu znajduje się Twoja witryna dla wybranego słowa kluczowego. Nie musisz wertować wszystkich wyników Google. Możesz też dzięki temu bardzo szybko zorientować, na jakich miejscach plasują się Twoi najwięksi konkurenci. Zastosowań może być wiele. Od Ciebie zależy, do czego użyjesz zdobyte w ten sposób informacje.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz bezpłatny poradnik.

Nie Podano

E-book

Złote Myśli Sp. z o.o.

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Marketing

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy