Raport o kulturze grupowej polskich menedżerów

89 wyświetleń

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność przedstawić Państwu raport przedstawiający wyniki badań stylów i kultury przywództwa polskich menedżerów. Celem badania było znalezienie m.in. odpowiedzi na pytania: jaki styl zarządzania preferują polscy menedżerowie według metody DiSC, czy są tylko nastawieni na osiąganie wyników (styl autokratyczny) czy też wykorzystują mieszankę stylów aby osiągnąć zamierzony rezultat. Wynik zagregowano w raport obrazujący kulturę stylów tej grupy zawodowej.
Projekt badawczy został przeprowadzony w okresie od 16 lipca 2014 do 30 czerwca 2015 na próbce badawczej 723 osób na stanowiskach kierowniczych (stanowiska wyższego i średniego szczebla zarządczego). Badanie zrealizował zespół projektowy DiSC Polska, przy współudziale partnera - John Wiley & Sons – właściciela narzędzi Everything DiSC.
W projekcie wykorzystano narzędzie badawcze jakim jest profil rozwoju zawodowego DiSC Classic, narzędzie należące do firmy John Wiley & Sons.
W imieniu zespołu HR24 dziękujemy partnerom za wsparcie oraz wszystkim osobom, które wzięły udział w badaniu – to Państwo przyczyniliście się do powstania tego raportu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania. Oryginał raportu można uzyskać pisząc maila z prośbą na Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na tej stronie

Z poważaniem,
Bartosz Makles
DiSC Polska

Bartosz Makles

Raport

DiSC Polska

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

HR

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy