Procedury czyszczenia, bezpieczeństwa i dezynfekcji w wypożyczalni samochodów

3 wyświetleń

W tych niepewnych czasach firmy wynajmujące samochody w całym kraju starają się zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym podczas wynajmu auta. Ten poradnik obejmuje wszystkie ich nowe procedury mające na celu utrzymanie samochodów w czystości i zdrowiu!

Platinum Rent wypożyczalnia samochodów Szczecin

Nasza firma bacznie obserwuje Światową Organizację Zdrowia i Centra Kontroli Chorób w zakresie rozprzestrzeniania się wirusa.

Wypożyczalnia samochodów udoskonaliły techniki czyszczenia swoich pojazdów po każdym wypożyczeniu i zwróciły szczególną uwagę na wewnętrzne punkty kontaktowe klientów, takie jak fotele, kierownice, klamki drzwi i inne twarde powierzchnie z zalecanymi środkami czyszczącymi.

Dodatkowo Platinum Rent instruuje pracowników, którzy czują się źle, aby zostali w domu i często myli ręce.
Oto tylko kilka rzeczy, które robimy w odpowiedzi na COVID-19.
• Dokładnie monitorujemy sytuację i postępują zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia i innych organów służby zdrowia.
• Wdrażamy dodatkowe środki do czyszczenia i dezynfekcji naszych lokalizacji i pojazdów.
• Przeprowadzamy rutynowe czyszczenia zalecanym środkiem dezynfekującym wszystkich często dotykanych powierzchni w naszych lokalizacjach, takich jak blaty, klamki drzwi, kioski, stanowiska pracy i łazienki.
• Czyścimy deski rozdzielcze, tablice przyrządów, kolumny kierownicy, koła, panelu akcesoriów, konsole centralne, uchwytów na kubki, schowki, siedzenia, między konsolą a siedzeniami, między drzwi a siedzeniami, kieszenie drzwi w każdym wynajmowanym samochodzie
• Personel, który otrzyma odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak maski na twarz i rękawice.
• Wdrożenie ochronnych osłon dla oddzielnych klientów i agentów wypożyczalni
• Naklejki podłogowe w obrębie oddziału, aby utrzymać klientów w odległości co najmniej 2 metrów od siebie w celu utrzymania społecznego dystansu
• Wdrożenie naklejek informacyjnych promujących środki bezpieczeństwa w branży
• Wprowadzenie papierowej opaski w poprzek kierownicy lub zwisającej karty z lusterka wstecznego, co daje klientom pewność, że pojazd został w pełni odkażony i oczyszczony.

Wszystkie wypożyczalnia samochodów chcą mieć pewność, że ich klienci, pracownicy i społeczności, w których działają, są czyste i bezpieczne.

Poniższe oświadczenie dotyczące sposobu postępowania w obecnej sytuacji zostało wydane:

"Proszę również wiedzieć, że nadal utrzymujemy nasze wysokie standardy bezpieczeństwa i czystości. Oprócz praktykowania środków zapobiegawczych mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków w naszych wypożyczalniach samochodów, wszystkie nasze pojazdy przechodzą rygorystyczny, wieloetapowy proces czyszczenia dla każdego wynajmu. Zachowujemy czujność w przestrzeganiu tych praktyk i podejmiemy dodatkowe środki ostrożności zgodnie z zaleceniami Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i władz lokalnych.”

Mirek Mirek

E-book

PLATINUM RENT

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Obsługa klienta

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika