PODRĘCZNIK trenera webinariów

383 wyświetleń

A więc chcesz rozpocząć swoją przygodę z webinariami? Świetny pomysł! Opracowaliśmy ten podręcznik by wesprzeć Cię w realizacji tej decyzji i pomóc przejść przez cały proces z sukcesem!

Podręcznik trenera webinariów wer. 2.0 to unikatowe narzędzie, które pomoże ci w osiągnięciu tego celu. Dzięki niemu nie tylko ty, ale również wszystkie inne osoby pragnące rozpocząć przygodę ze szkoleniami online będą mogły dowiedzieć się jak to zrobić i krok po kroku przejść przez ten proces.

Twarzą w twarz, mimo dzielących kilometrów
W Podręczniku zwracamy uwagę na znaczenie webinariów jako jednej z form szkoleniowych, gdyż celem ich zastosowania jest przeniesienie dynamiki szkolenia stacjonarnego do środowiska wirtualnego. Prawidłowo poprowadzone webinarium umożliwi ci uzyskanie doświadczeń bardzo zbliżonych do bezpośredniego spotkania z trenerem. Twoi uczestnicy mogą przebywać w wielu, często odległych miejscach, a mimo to działać tak, jakby znajdowali się „twarzą w twarz”.

Rozpocznij pracę z webinariami
W pierwszej części opracowania, zatytułowanej „Rozpocznij pracę z webinariami” podpowiemy ci, jak prawidłowo przygotować się do szkolenia. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące wyboru najlepszego oprogramowania oraz odpowiedniej organizacji miejsca pracy – od sprzętu, przez oprogramowanie, aż do organizacji najbliższego otoczenia.

Przed szkoleniem
W części „Przed szkoleniem”, opowiemy, jak przygotować się do webinarium oraz jakie są najważniejsze elementy, o których powinieneś/aś pamiętać i z góry poinformować uczestników. Tej części powinieneś/aś poświecić dużo uwagi – dzięki temu będziesz mógł/mogła poczuć się swobodniej w trakcie webinarium i prowadzić je z większa pewnością siebie.

Podczas szkolenia
W części – „Podczas szkolenia” – omówimy najważniejsze elementy sesji webinariowej. Zasady dotyczące zarządzania czasem, narzędzi oprogramowania, możliwości ich wykorzystania oraz zakresu odpowiedzialności zespołu szkoleniowego.

Po szkoleniu
W części „Po szkoleniu” bardzo ważne jest, by podsumować webinarium i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podpowiadamy, jak to zrobić i jak usprawnić ten proces.

Piotr Maczuga

E-book

Digital Knowledge Village

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Marketing

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy