Kredyt na innowacje technologiczne

336 wyświetleń

Polski przedsiębiorco, czy zdajesz sobie sprawę z tego jak kluczowe są innowacje technologiczne dla przyszłości twojej firmy? Jeśli jesteś kreatywnym inwestorem, posiadasz pomysły, ale potrzebujesz dodatkowych finansów aby je zrealizować, skorzystaj z dotacji na innowacje z programów przygotowanych przez Unię Europejską dla przedsiębiorców.

W nowej perspektywie finansowejSkontaktuj się z nami za pomocą formularza na tej stroniemożesz liczyć kredyt na innowacje technologiczne. Z poradnika dowiesz się w jaki sposób go uzyskać oraz jak zwyciężyć w rywalizacji w innymi wnioskami. Postaw na innowacje technologiczne w twojej firmie.

Kredyty dla firm
W poprzedniej perspektywie finansowej, jednym z najpopularniejszych konkursów był kredyt technologiczny. Zainteresowanie tym kredytem było tak duże, że przerosło ono zaplanowany budżet, dlatego też w nowej perspektywie finansowejSkontaktuj się z nami za pomocą formularza na tej stroniezdecydowano się na ograniczenie ilości konkursów do trzech edycji.

Dotacje na innowacje
Atrakcyjność programu kredyt na innowacje technologiczne podkreśla bezzwrotny charakter uzyskanej premii – rozwiązanie takie zapewnia inwestorowi bardzo dużą oszczędność w postaci dotacji służącej do spłaty znacznej części zaciągniętego przez niego kredytu.

Kto dostanie kredyt na rozwój firmy?
Kredyt na innowacje technologiczne skierowany jest do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają zdolność kredytową i mogą uzyskać tzw. promesę kredytową czyli pisemną obietnicę udzielenia kredytu przez wybrany bank komercyjny, który ma podpisaną umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK).

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz bezpłatny poradnik.

Michał Tchórzewski

E-book

SmartConsulting Michał Tchórzewski

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Finanse

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika