Firmy transportowe - rynek ubezpieczeń 2015

233 wyświetleń

Wśród pracowników firm transportowych panuje wyjątkowo niska świadomość na temat rynku ubezpieczeń oraz obowiązującego na nim prawa. Co więcej, ta niewiedza doprowadziła w ostatnim czasie do dosyć niebezpiecznej sytuacji – znaczna większość przewożonych towarów lub świadczonych usług transportowych odbywa się bez wystarczającego, a często bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Jeśli posiadasz firmę ubezpieczeniową, z poradnika dowiesz się, które ubezpieczenia transportowe są niezbędne, a które nie są wymagane przez prawo oraz z których ofert na rynku ubezpieczeń mimo wszystko twoja firma transportowa powinna skorzystać. Poniższy poradnik to przekrojowe spojrzenie na rynek ubezpieczeń transportowych, jak i próba streszczenia najważniejszych problemów, z jakimi można się na nim spotkać.

Polisa na dom, samochód, zdrowie, ewentualnie podróż – te formy ubezpieczeń są nie tylko oczywiste, lecz także powszechne. Inaczej jest z ubezpieczeniami transportowymi, które zdają się być równie ważne, a jednak świadomość korzyści, jakie daje taka forma zabezpieczenia, wśród klientów jest prawie zerowa. Co więcej, ta niewiedza doprowadziła w ostatnim czasie do dosyć niebezpiecznej sytuacji – znaczna większość przewożonych towarów lub świadczonych innych usług transportowych odbywa się bez wystarczającego, a często bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Poniższy poradnik to przekrojowe spojrzenie na rynek ubezpieczeń transportowych, jak i próba streszczenia najważniejszych problemów, z jakim można się na nim spotkać.

Piotr Czauderna

E-book

Nowoczesna Firma S.A.

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

TSL

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy