Decyduj o własnej finansowej przyszłości

58 wyświetleń

Tylko Ty decydujesz o przyszłości finansowej swojej firmy

Czy jesteś w pełni zadowolony z jakości Twojego życia? Czy satysfakcjonują Cię wszystkie Twoje dokonania? Czy wszystko jest tak, jak sobie tego „życzysz”? Czy chcesz pozostać w tym miejscu, w którym znajdujesz się teraz? Czy masz na wszystko czas i zawsze możesz robić to, co chcesz? Czy Twoja sytuacja finansowa jest ustabilizowana?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to nie musisz pobierać tego poradnika

Wszystkie rady zawarte w dalszej części e-booka oparte są na osobistych doświadczeniach zawodowych Ireneusza Tomczyka, a także na wiedzy, którą zdobył, czytając polskie i zagraniczne podręczniki sukcesu. Celem autora jest uświadomienie czytelnikowi kilku ważnych spraw: chce wskazać pewne kierunki, którymi może podążać, aby coś w swoim życiu zmienić. Pisze też o tym, czego należy zdecydowanie unikać.

Czym różni się ta publikacja od innych?
Być może miałeś już okazję czytać książki na temat sukcesu, pozytywnego myślenia i zarabiania pieniędzy. Prawdopodobnie były to bestsellery sprzedawane na całym świecie w milionach egzemplarzy. Jednak ta książka jest inna od nich wszystkich. Dlaczego? Ponieważ autor oferuje czytelnikom pełną pomoc. Czytając tekst, znajdziesz w kilku miejscach adresy mailowe, na które będziesz mógł wysyłać swoje pytania.

Podążaj naprzód!
Aby zmienić swoje położenie, będziesz musiał dokonać kilku drobnych zmian. Nie odkładaj niczego na jutro, bo zbyt głęboka analiza i odkładanie działań „na później” prowadzą do bezczynności. Całą energię stracisz na zastanawianie się nad jedną sprawą, a w rezultacie nie zrobisz NIC!
Skoro czytasz ten tekst, to oznacza, że chcesz „poprawić” swoje życie. Jedyne, co należy zrobić, to wprowadzić w życie zmiany, o których piszę. Stosuj moje wskazówki przez minimum miesiąc – będziesz zaskoczony rezultatami!

ZARYZYKUJ i zmień swoje postępowanie już dzisiaj.
Pobierz bezpłatny poradnik.

Nie Podano

E-book

Złote Myśli Sp. z o.o.

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Finanse

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy