Dale Carnegie jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie!

24 wyświetleń

TrainingIndustry.com, prestiżowy amerykański portal szkoleniowy, opublikował Top 20 firm szkoleniowych. Misją portalu jest stały monitoring rynku szkoleniowego. W kategorii „Leadership", Dale Carnegie Training został uznany za lidera i znalazł się w gronie 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie! To prestiżowe wyróżnienie zostało nam przyznane po raz czwarty.

Wybór tegorocznych „Leadership Top 20 Training Companies" został oparty na następujących kryteriach:

• Działanie zgodne z duchem rozwoju

• Innowacyjność

• Zakres prowadzonych szkoleń

• Wielkość firmy i potencjał wzrostu

• Zadowolenie klientów

• Zasięg globalny firmy

• Doświadczenie

„Szkolenia z segmentu przywództwa, wciąż są jednymi z najbardziej pożądanych" – powiedział Doug Harward, dyrektor generalny Industry Training Inc. „Firmy wciąż się rozwijają, przez co umiejętności przywódcze są bardzo ważne. Firmy nagrodzone tytułem „Leadership Top 20 Training Companies" potrafią dostosować się do zmieniających potrzeb i spełnić oczekiwania klienta" - dodał.

Dale Carnegie, już od ponad 100 lat wspiera ludzi i ich firmy w rozwoju. „Jesteśmy zadowoleni, że zostaliśmy uznani za jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie. Nasze kursy wspierają pion kierowniczy od lat i jesteśmy zmotywowani by kontynuować pracę, którą rozpoczął nasz Założyciel Innowacji" – powiedział Joe Hart, dyrektor generalny Dale Carnegie Training. „Naszym celem od zawsze było pomaganie ludziom wykorzystać cały ich potencjał. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że Dale Carnegie odegrał znaczącą rolę w sukcesie wielu liderów na całym świecie." – dodał Hart.

Krótko o TrainingIndustry.com

TrainingIndustry.com zajmuje się przekazywaniem najnowszych wiadomości, case studies i najlepszych rozwiązań w branży szkoleniowej. Ponadto publikuje coroczny ranking „Top 20 firm szkoleniowych". Portal skupia się na pomocy firmom w doradztwie związanym z wiedzą i narzędziami niezbędnymi do bardziej efektywnego zarządzania firmą.

Krótko o Dale Carnegie Training

Siedziba firmy znajduje się w mieście Hauppauge, Nowy Jork. Dale Carnegie Training jest reprezentowana we wszystkich 50 stanach USA oraz w ponad 90 krajach na całym świecie. Ponad 2700 trenerów prezentuje programy szkoleniowe Dale Carnegie w ponad 25 językach. Do tej pory około 8 milionów osób ukończyło szkolenia Dale Carnegie.

Dale Carnegie Training przekazuje praktyczne zasady i procesy, które wspierają ludzi i firmy w rozwoju. Dale Carnegie Training jest rozpoznawany na całym świecie jako lider w wydobywaniu z ludzi tego co najlepsze.

Anita Dybala

Raport

Dale Carnegie Training Poland

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Zarządzanie

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Inne poradniki tej firmy