Social Footprint NapoleonCat.com – Instagram w Polsce

315 wyświetleń

Instagram to nie jest już nisza. Według przedstawianych przez nas danych już 54 proc. Polaków zna Instagram. Serwis ma 2,3 mln użytkowników miesięcznie. Zapraszamy do największego polskiego badania Instagrama przygotowanego przez NapoleonCat i Wirtualnemedia.

• Powiemy Ci w jakie dni i o której godzinie publikują najlepsi.
• Podpowiemy optymalną liczbę hashtagów.
• Ciekawi cię jak Lewandowski zdobył 1,7 miliona followersów?
• Wiesz, że Maffashion używa aż 399 hashtagów, a najpopularniejszy z nich to #maffashioninmexico, który był już lubiany 1,7 miliona razy?

Rozważasz czy Instagram to dobre miejsce dla firmy?
Treści najpopularniejszego profilu marki (Local Heroes) na „polskim” Instagramie, były już lubiane 16,9 miliona razy. Na profilu programu Top Model Polska pojawiło się już 2,8 miliona komentarzy. Poczekaj! To nie wszystko, mamy też rankingi najpopularniejszych marek, osób, blogów, szafiarek. Mamy ponadto 12 tekstów ekspertów zajmujących się marketingiem, reklamą oraz opinie popularnych blogerów.

Okiem eksperta
W tym miesiącu Anna Miotk prezentuje unikalne dane Megapanelu PBI/Gemius dotyczące Instagramu. Marta Rybicka z IQS oraz Magdalena Szewczuwianiec przedstawia badania omnibusowe dotyczące mediów społecznościowych. Monika Czaplicka omawia ciekawe przypadki sytuacji kryzysowych. Mamy dla Was też bardzo ciekawe teksty: Pawła Tkaczyka z Midea, Wojciecha Kardysia z Szeri Szeri, Michała Zalewskiego z Krakowskiego Biura Festiwalowego, Bartka Brzoskowskiego z Fenomemu, Szymon Lisowski z Socjomanii, Wojciech Walczak wraz z Radosławem Kaczmarkiem z Agencji Strategicznej Melting Pot i Maciek „Troyann” Trojanowicz. Zapraszamy także na wywiad z Robertem Sobieskim, Digital Managing Directorem w Testa Communications.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz bezpłatny poradnik

Dagna Ważyńska

Raport

KnowledgeHub

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Marketing

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika