IT dla potrzeb biznesu – najważniejsze trendy w 2015 roku

469 wyświetleń

Rozwiązania IT w biznesie są już normą, dlatego firmy z zaciekawieniem śledzą wszelkie trendy IT, dzięki którym mogą usprawnić procesy w swoim przedsiębiorstwie. Branża nowych technologii wciąż się zmienia. Jednak obserwując rynek, możemy przewidzieć niektóre trendy IT, które będą tymi głównymi.

Bez specjalistycznych systemów informatycznych wspomagających pracę firmy takich, jak np. CRM, ERP, współczesny biznes by nie istniał. Narzędzia IT są chlebem powszednim w każdym przedsiębiorstwie. Nawet my zwykli użytkownicy nie możemy się obejść bez niektórych z nich. Branża nowych technologii wciąż się zmienia. Jednak obserwując rynek, możemy przewidzieć niektóre trendy, które będą tymi głównymi.

Jaki będzie rok 2015, jeśli chodzi o rynek oprogramowania i usług IT w Polsce?
Zapytaliśmy o to ekspertów z czołowych firm tego sektora. Z ich odpowiedzi wynika, że na pewno 2015 rok, tak jak poprzednie, będzie charakteryzował się stabilnym wzrostem branży. W dużej mierze będzie to związane z funduszami unijnymi, a także z rozwojem niemal wszystkich sektorów gospodarki. Bieżący rok będzie również upływał pod znakiem chmury obliczeniowej, nasilających się ataków cyberprzestępców, optymalizacji systemów informatycznych, a także mobilności.

Jeśli zatem prowadzisz swój biznes i chcesz być na bieżąco z trendami IT, zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Agata Wiewióra

E-book

Nowoczesna Firma S.A.

{{config.phoneNumber}} wyświetl numer

Poinformuj firmę, że dzwonisz z nf.pl i zapytaj o dodatkowy rabat

lub wpisz swój numer telefonu i poczekaj na kontakt z jego strony

Dziękujemy. Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

IT

Pobierz za darmo

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi materiałami. Na podany adres email wysłaliśmy link do pobrania poradnika

Popularne zapytania:

  • bezpieczeństwo IT

Inne poradniki tej firmy